Vybíráte počítač nebo notebook, jste prvně na našem e-shopu a stále vám chybí ten malý nepatrný krůček k tomu, abyste byli opravdu přesvědčeni, že děláte správně? Prozradíme Vám několik důvodů, proč jste právě zde na správném místě, a proč stojí za to nakoupit u právě u nás.

 

Od koho jiného koupit předváděcí nebo repasované notebooky než přímo od servisu?

 

Jsme specializovaný pozáruční servis notebooků s kamennými pobočkami po celé ČR. Měsíčně opravíme pozáručně více než 800 notebooků.

Jako servis jsme přišli denně k desítkám notebooků, které prošli rukami našich servisních techniků a víme tedy, jaké notebooky se opravují nejčastěji a díky tomu, můžeme Vám našim zákazníkům nabídnout kvalitní notebooky, které se vyskytují v našich servisních střediskách minimálně.

 

Porovnání možností pro a proti proč zakoupit repasovaný notebook

Český trh se v posledních letech rozšířil především o levnější produkty do 10.000 Kč, životnost těchto notebooku je ale značně omezena. 

V dnešní době se vyrábí nové notebooky již od 4.500 Kč, nicméně kvalita těchto notebooku je nesrovnatelná s repasovanými notebooky, které nabízíme v našem e-shopu. Kvalitní a drahý notebook se od levného nekvalitního pozná hlavně ve zpracování plastů, pantů, konstrukce, zvolení spolehlivých komponentů a dobře vyřešeném systému chlazení.

Tím netvrdíme že se dnes již kvalitní notebooky nedají pořídit. Zákazník však musí jen více hledat a být ochoten připlatit si za kvalitu, nebo využijte našich repasovaných notebooků které stojí obvykle 1/3 ceny nového kvalitního notebooku.

 

Reálné fotografie

Fotografie notebooků a počítačů fotíme přímo na pobočce v našem foto studiu. V e-shopu tak vidíte reálné fotografie daného produktu. Navíc jsou notebooky poměrově zvětšeny nebo zmenšeny tak, aby bylo porovnání mezi jednotlivými typy opravdu reálné.

 

Řešení případné reklamace

Největším přínosem našeho servisu notebooků je pro zákazníky nadstandardní záruční servis, opravujeme notebooky přímo u nás v servisním středisku, notebook jednoduše přinesete na jednu z našich poboček nebo notebook vyzvedneme od Vás z pohodlí Vašeho domova následující pracovní den. 

V našem záručním servisu nepřijdete o svá data. Průměrná doba opravy notebooku 1-5 pracovních dní. 

Navíc, notebook, který u nás zakoupíte na kamenné pobočce či v eshopu pokud nebudete 100% spokojeni s naším notebookem, nabízíme vrácení peněz do 30 dnů nebo si můžete vybrat v našem eshopu jiný který Vám bude vyhovovat. 

 

Pokud budete nuceni něco reklamovat, nebude to pro vás žádný problém. Pro reklamovaný notebook si přijedeme až k vám domů ZDARMA.

 

Pozáruční servis

Jelikož jsme pozáruční servis notebooků všech značek a typů, postaráme se o vás i po uplynutí záruční doby opravíme Váš počítač, notebook. A diagnostiku závady máte u nás vždy ZDARMA

 A především i po vašem nákupu vždy budeme k dispozici a zaručíme kvalitní a rychlý servis!

 

Nejčastější otázky?

Proč si mám koupit repasovaný notebook místo nového který stojí 6000 Kč?

Ano to je nejčastější otázka, nový notebook sice stojí 6.000 Kč je to pouze lákavá cena, s kvalitou ani výdrží notebooku nemůžete počítat. Poznáte se to zejména nekvalitním víkem od notebooku a zpracování plastu v okolí pantu. Tyto notebooky navíc lidé často reklamují s prasklými panty bohužel je jim reklamace zamítnuta z důvodu mechanického poškození.

Repasované notebooky jsou kvalitně vybrané notebooky naším servisním střediskem které byly dříve ve státní správě a před 3 roky stály například 25.000 Kč. Tyto notebooky mi vykoupíme zrenovujeme v našem servisním středisku a vypadají zase jako nový s jedním výrazným benefitem 1/3 kupní ceny takový notebook například prodáváme na našem eshopu za 4.990 Kč.

Poskytujete záruku na prodaný notebook?

Poskytujeme záruku 12 měsíců na repasované notebooky a 24 měsíců na zánovní a předváděcí notebooky 

 

Co je předváděcí notebook?

Jde o notebooky které byly vystaveny na různých workshopech ale nebyly nikdy prodány koncovým zákazníkům.

 

Můžu si notebook pouze rezervovat?

Nejste ještě rozhodnutí zda si notebook koupíte. Stačí přijít na nejbližší pobočku kde si notebook můžete prohlédnout a vyzkoušet, pokud je na centrální pobočce v Plzni je expedována na jinou Vámi vybranou pobočku do 1-2 pracovních dní, obsluha pobočky Vás bude kontaktovat jakmile notebook bude fyzicky na pobočce.

Co proto musíte udělat? Stačí nám zavolat na číslo 603 226 097, nebo nám napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  Notebook Vám bude rezervován po dobu 3 pracovních dnů na pobočku na kterou si určíte.

Vyzvednout notebook můžete na jakékoliv naší pobočce po celé ČR a to bezplatně zaplatíte pouze cenu notebooku.

 

Je v ceně už napájecí adaptér?

Ano, napájecí adaptér je samozřejmostí.

 

Je notebook připraven nebo je nutné instalovat programy?

Naše notebooky jsou včetně nainstalovaného operačního systému a základních programů už stačí notebook pouze zapnout

 

Mám starší nefunkční notebook ale potřeboval-a bych přesunout data (dokumenty, obrázky z dovolené) je to možné? 

 Ano v případě zájmu Vám rádi zkopírujeme Vaše dokumenty do nového notebooku

 

Stačí kliknout na náš eshop: https://www.entercomputer.cz/index.php/levne/repasovane-notebooky